Jak vyrobit postřikovač rukama na motorovém kypřiči

Postřikovač k motorovému kypřiči je přídavné zařízení. K elektrickému nářadí se připojuje pomocí speciálního adaptéru. Přebytečný tlak v nádrži postřikovače vytváří čerpadlo (pumpa), které není součástí dodávky a je nutné jej zakoupit zvlášť.

Čerpadlo je namontováno na samostatné plošině před zásobníkem. Objem nádrže. Její objem lze měnit v závislosti na požadavcích. Čerpadlo postřikovače pro motorový kypřič se často používá jako tlakový mycí stroj propojením motoru a postřikovací pistole.

Так лезвия от ножа еще НИКТО НЕ ПРИМЕНЯЛ! А ты и не знал этого!

Postřikovač se skládá z následujících součástí:

  • Ramena postřikovače lze rozložit a zvednout do libovolné polohy;
  • Plošina pro nádrž čerpadla;
  • Pracovní nádoba (nádrž);
  • čerpadlo;
  • 2 výložníky;
  • trysky. postřikovače, které jsou připojeny k nádrži hadicemi.

Ramena postřikovače lze uzamknout v libovolné poloze, lze je sklopit a zvednout do plné výšky. Čtyři trysky na rameni zajišťují jemnou mlhu s rovnoměrným postřikem.

Technické specifikace jsou následující:

  • maximální pracovní šířka 4 m;
  • minimální šířka rozchodu 0,8 m;
  • délka 1,7 m;
  • Maximální výška se zvednutým výložníkem 2,4 m;
  • úhel výložníku 0. 90 stupňů;
  • Počet stříkacích trysek 8 ks;
  • Pracovní tlak čerpadla je 2,5. 3 Vag;
  • Objem 85, 150, 250 l;
  • hmotnost 28 kg.

Postřikovač pro jednonápravový traktor se snadno ovládá, snadno se montuje a demontuje, pohodlně a spolehlivě se používá. do nabídky

1.1 Postřikovače nesené na traktoru

Větší zemědělské podniky musí obdělávat větší plochy. stroje jsou připojeny k traktorům, aby mohly provádět postřik. Konstrukce traktorových postřikovačů je v zásadě podobná výše popsané konstrukci. Rozdíly jsou ve vyšších výkonech. Toho je dosaženo použitím velkých funkčních nádob, vysokotlakých čerpadel, dlouhých ramen a odpovídajícího počtu trysek.

Rozlišují se dva typy strojů nesených na traktoru:

nářadí na traktoru může být vybaveno pracovním objemem až 1000 litrů. Vybavení: mechanismus pro nastavení výšky výložníku, stabilizátor výložníku, zařízení pro zkapalňování chemikálií, postřikovací zařízení s uzavíracím ventilem, vývodový hřídel, velkokapacitní čerpadlo. NC stroje mají dosah až 20 m a skládají se z několika sekcí.

Přívěsné stroje mají pracovní kapacitu až 4000 l. Pracovní šířka až 30 m. Moderní tažené nářadí je vybaveno elektronikou a centrální řídicí jednotkou pracovního postupu.

Výběr zařízení je založen na ekonomické výhodnosti. do nabídky

vyrobit, postřikovač, rukama, motorovém

1.2 Domácí postřikovač pro motorový kypřič

DIY postřikovač v ručně vyráběném stroji. Hlavní je mít jasnou představu o mechanizované verzi a vědět, kde a jak ji hodláte používat. Tato zařízení se skládají z nádržky na kapalinu, čerpadla a rozprašovače. Pro malé aplikace na zahradě o rozloze 6 hektarů postačí ruční zařízení. Mechanizovaná verze je založena na rámu pro motorový kypřič.

Domácí postřikovač s motorovým kypřičem

Zde jsou informace o tom, co potřebujete k montáži:

  • Rám se svařovanou plošinou pro pracovní nádrž a čerpadlo. Lze ji svařit ze stávajících kovových zbytků (úhelníků, profilů, trubek atd.).).
  • Pracovní nádrž. Kovové nebo plastové sudy jsou v pořádku. Musí být upevněn na rámové plošině.
  • Čerpadlo. Zvolte vhodný výkon čerpadla, aby nedošlo k přeplnění a aby byl zajištěn dostatečný tlak.
  • postřikovací rameno z kovové nebo plastové trubky vhodného průměru.
  • Postřikovač vyrobený z cívek ze starých automobilových komor.

Jako čerpadlo lze použít elektrické čerpadlo automobilu nebo čerpadlo motorové pily STIHL. V ideálním případě použijte NC 10, zubové čerpadlo speciálně navržené pro agresivní média.

vyrobit, postřikovač, rukama, motorovém

Individuálně vyrobený postřikovač pro kypřič se časem vyplatí a svými kvalitativními vlastnostmi se vyrovná průmyslově vyráběnému postřikovači. menu

1.4 Tlakový postřikovač pro minitraktor

Polní postřikovač nesený na traktoru má stejnou konstrukci jako nářadí nesené na traktoru s nádrží o objemu 200 až 500 litrů. Toto zařízení je k dispozici také jako tažený postřikovač, pokud je objem pracovní nádrže 600 litrů.800 litrů. Pracovní šířky od 4 do 18 metrů.

Na polích obdělávaných vynalézavými zemědělci nejsou neobvyklé ani improvizované minitraktory. do nabídky

Typy a konstrukce různých postřikovačů

Kvalitativní zpracování rostlin s různými produkty je náročný úkol. Existuje několik nepsaných pravidel, z nichž nejdůležitější je neškodit. Příliš mnoho chemikálií může mít katastrofální následky. Postřik se provádí pomocí speciálního zařízení. Bez ohledu na to, zda si plánujete koupit hotové zařízení, nebo si postavit vlastní postřikovač, můžete začít výběrem nejlepšího modelu. Postřikovač pro kutily.

Nejjednodušší ruční nářadí

Určeno pro malé plochy, záhony a nízké keře. Má jednoduchou konstrukci: ve víku nádrže je instalováno čerpadlo, které čerpá vzduch a dosahuje požadovaného tlaku. Stisknutím páčky rozprašujte roztok. Pracovní objem 0,5 l až 2 l. Vlastnoručně vyrobený elektrický postřikovač / vlastnoručně vyrobený elektrický postřikovač

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se vyhnuli kontaktu s chemickými částicemi ve vzduchu. Držte přístroj mimo obličej a používejte chirurgickou masku a ochranné rukavice.

Jak funguje čerpadlový postřikovač

Tento model je vhodný pro malé stromy, keře a trávníky. Pokročilejší než jeho manuální protějšek. Víko má dvojí funkci. ucpává kapalinu uvnitř nádrže a zároveň funguje jako čerpadlo. Pracovní objem 3 až 12 litrů, tlak 3-4 atmosféry. Nosný popruh na rameni.

Přípravek je dodáván hadicí, na jejímž konci je připevněn 1-3 m dlouhý výložník. Kapalina je rozprašována pomocí trysky, což umožňuje pokrýt větší plochu než u ručního protějšku.

Tlakový postřikovač musí být přenášen po celé ploše

Zádový tlakový postřikovač v ručním provozu

Zádový zahradní postřikovač je určen k pokrytí velkých ploch. až 0,5 ha. Má dvě komory, čerpací a pracovní, s objemem 12 až 20 litrů. Čerpadlo je z bezpečnostních důvodů odděleno od nádrže na postřikovou kapalinu. Pokud vzduchová komora praskne v důsledku přetlaku, postřiková kapalina se nerozlije a nezpůsobí žádnou škodu.

Hlavní nevýhodou je, že v manuálním režimu je třeba vždy udržovat tlak. Současně nabízí značně vysoký výkon s rozšířenými provozními možnostmi. Pečlivé studium designu pomáhá rozhodnout, jak vytvořit postřikovač stromů vlastníma rukama, pokud nechcete utrácet peníze za sériově vyráběný model.

Ruční zádový postřikovač se používá převážně pro zahradnické práce

Akumulátorový zádový tlakový postřikovač

Tento typ zařízení se označuje jako „komfortní“ modely. Konstrukčně je téměř totožný s ručním zádovým postřikovačem, ale nabízí důležitou výhodu. Vzduch se nevhání ručně, ale pomocí čerpadla na baterie. Zdroj energie nabíjený z běžné elektrické sítě v domácnosti. Provozní doba v samostatném režimu je přibližně 3 hodiny.

Na trhu je k dispozici široká škála modelů s objemem od 12 do 20 litrů. K dispozici je malý 5l postřikovač. Další zvláštností je teleskopický výložník, na který lze připevnit až 3 trysky.

Nezbytnou součástí je přetlakový ventil

Domácí spotřebiče typu čerpadlo

Čerpací nástroje nemají provozní nádrž a vypadají jako kompaktní čerpadla na jízdní kola s hadicí, jejíž volný konec se spouští do kbelíku s roztokem pro ošetření rostlin. Tento přístroj je ideální pro ošetření zeleninových zahrad, keřů a malých stromků.

Roztok lze nalít do libovolné velikosti a konfigurace. kbelíku, kanystru, sudu a dokonce i láhve. Pro plnění není nutná žádná demontáž nebo rozebírání. Ideální pro použití s různými roztoky. před naplněním jiným roztokem není třeba nádobí umývat.

Zemědělství

Zahradničení, péče o rostliny a stromy vždy patřila k nejnáročnějším zahradnickým činnostem.

Kvalita vašich plodin závisí na včasné a kvalitní aplikaci speciální péče.

Ruční postřikovač s čerpadlem je nástroj pro péči o rostliny. Používá se.

Bezkontaktní mytí je pro mnoho majitelů aut luxusem, protože stojí až 300 eur.

Každý, kdo pracuje s rostlinami, zahradničením nebo pěstováním.

„Juke je značka pro osm různých modelů zahradních postřikovačů. Když.

Zelenina, ovoce a květiny mohou být na pozemku kontaminovány škůdci

V zemědělství, zejména ve sklenících, sadech a dalších oblastech, se na.

Dnešní zahradní pozemky potřebují vysoce kvalitní a moderní zahradnické vybavení. a přesně to potřebujete pro svou zahradu. Vše se zdá být.

Jak vyrobit zahradní postřikovač vlastníma rukama

Použití tohoto druhu technologie je tedy nejen produktivní, ale také velmi užitečné pro zvýšení výnosů a ochranu. V tomto článku se dozvíte více o samojízdném postřikovači, jeho fungování a základních a výkonnostních charakteristikách.

Vylepšení podvozku

První věc, kterou uživatel elektrického rumpálu řeší, je sestavení vozíku se sedadlem. Ovládání stroje v běžné poloze na traktoru pomocí pák vyžaduje velkou fyzickou námahu. Použití přívěsu však snižuje stabilitu vozidla. To lze napravit prodloužením rozvoru. K tomu se používají nástavce, které se k hřídeli nápravy připevňují pomocí čepů nebo šroubů. Problém se stabilitou je vyřešen, ale obsluha narazí na jiný problém: stroj se neřídí tak dobře, jak by měl. Diferenciál pro motorový kypřič pomáhá zajistit dobrou manévrovatelnost stroje. Přední upevnění se provádí stejným způsobem jako u osobního automobilu. Domácí kluzné diferenciály pro rumpál se vyrábějí s běžným domácím nářadím. úhlovou bruskou, svářečkou a bruskou.

Nízká hmotnost traktorové jednotky způsobuje nižší trakci kol. Uklouznutí je běžným jevem při zvedání panenské půdy, práci na mokré půdě nebo jízdě ve sněhu. Aby se zabránilo prokluzování, jsou k motorovému kypřiči připevněny zatížené bloky.

Tato zařízení se dělí do následujících kategorií:

  • Rozvor. Jedná se o disky, které jsou připevněny ke kolům nebo nábojům. Kotouče jsou vyrobeny z monolitického kovu, betonu nebo jsou duté, vyplněné pískem. Hmotnost pneumatiky může být 30-70 kg.
  • Externí. Vyrobeno z jakéhokoli těžkého materiálu (ocel, olovo, beton). Připevnění ke karoserii pomocí háčků nebo šroubů. Někteří řemeslníci přivařují ke karoserii rám z úhelníků. naskládané pytle s pískem, cihly, kovový šrot a další těžké předměty.

Průchodnost kormidla můžete zlepšit namontováním cepínů. Nejjednodušší způsob, jak vyrobit ochranný kryt proti stříkající vodě, je vyrobit ráfek z pásu kovu a přivařit na něj lopatky. Průměr ráfku by měl být větší než průměr ráfků a menší než průměr pneumatik. Pneumatiky Run-flat se používají k tahání za ráfek. Po namontování pěchovače pneumatik se kolo nahustí.

Pro zlepšení převodu můžete na motor nainstalovat podomácku vyrobený variátor. Řemenový a kotoučový systém umožňuje plynulou změnu rychlosti stroje bez trhání a vibrací.

Postřikovač pro 85litrový kultivátor pod čerpadlem motoru

Traktorový postřikovač se používá k hubení škůdců na zahradách, vinicích a keřích. Vhodné i pro kapkovou závlahu. Trysky vytvářejí jemnou mlhu.

Tažený postřikovač se sudem o objemu 85 l. Postřikovač určený k rozprašování chemikálií a zalévání rostlin. Rozchod kol nastavitelný od 80 cm, velikost kol 4.00-8. Postřikovač se připojuje k adaptéru pro motorový kypřič, který se následně připojí k motorovému kypřiči. Přední nástavec je připojen k motorové kypřičce pomocí univerzální spojky pro motorovou kypřičku. Potřebujete motorové čerpadlo s výkonem 250-300 l/h.

Snižuje hlučnost stroje

I ty nejmodernější a nejdražší kultivátory jsou při provozu velmi hlučné, zejména při vyšších otáčkách. Tento faktor je pro provozovatele velmi únavný a může způsobit zhoršení vztahů se sousedy. Problém vyřešen podomácku vyrobeným tlumičem výfuku. Tento úkol zvládne každý řemeslník se základními znalostmi železářství.

K výrobě tlumiče výfuku pro motorový kultivátor vlastníma rukama budete potřebovat následující nástroje a materiály

  • měřící páska;
  • svařovací stroj;
  • úhlová bruska;
  • elektrickou vrtačku;
  • kladivo;
  • hliníková svorka;
  • 2 mm silná nerezová ocel;
  • Kovové hobliny.

Jakmile máte vše potřebné, můžete začít zdokonalovat výfukový systém.

To se provádí v tomto pořadí:

  • Vyrobte 2 trubky oválného průřezu z nerezové oceli. Průměr trubek by se měl lišit o 1-1,5 cm. Spoje trubek utěsněte pomocí svářečky.
  • Do trubky o menším průměru udělejte co nejvíce otvorů o průměru 8 mm. Obalte ji kovovými hoblinami. Omotejte hobliny ocelovým drátem.
  • Vložte menší trubku do větší. Připevněte je na místo pomocí ocelových tyčí a svařování.
  • Nasaďte tlumič výfuku na výfukové potrubí a zajistěte jej stahovacím páskem.

Hladina hluku se po takovém zlepšení několikanásobně sníží. Životnost podomácku vyrobeného tlumiče je nejméně 5 let. S motorovým kypřičem je tedy možné výrazně zlepšit podmínky pro zemědělskou a jinou činnost.

Konstrukční prvky

Než se pustíte do výroby domácího postřikovače, je vhodné se seznámit se základními požadavky na tento typ zařízení.

Všechny postřikovače bez ohledu na konstrukci musí splňovat tato kritéria

  • Velikost kapky. Postřik chemickou látkou musí být jemný, aby nedošlo k předčasnému napadení rostlin. Pomáhá také kontrolovat průtok tekutiny.
  • Jednotnost. Pesticidy musí být na rostliny aplikovány rovnoměrně, aby byla zajištěna dobrá kvalita ošetření.
  • Distribuce. Postřiková kapalina musí být z postřikovačů rovnoměrně rozprostřena bez ohledu na okolní podmínky, četnost setí a rozteč řádků.
  • Spotřeba. Množství spotřebované kapaliny by nemělo záviset na koncentraci látky.
  • Pohodlí. Kapacita sudu musí být přizpůsobena délce dráhy, čímž se dosáhne nejlepších výsledků. Kromě toho musí být zařízení snadno skladovatelné a použitelné.

Hlavním úkolem je zajistit, aby postřikovač za pohybu nepoškodil rostliny. To není případ prefabrikovaných modelů. zde byl každý prvek vypočítán odborníky. V případě modelu vytvořeného vlastními silami je však třeba věnovat pozornost tomuto aspektu.

Postřikovače jsou rozděleny do kategorií podle dávky postřiku na hektar ošetřeného pozemku. Podle tohoto kritéria se zařízení dělí do čtyř skupin:

Poslední dvě kategorie se obvykle montují do motorových kypřičů a traktorů. Po pochopení základů se podívejme na možnosti vlastní výroby.

Domácí postřikovač na jednonápravovém traktoru

Při pěstování ovoce a zeleniny je ošetřování jednou z nejdůležitějších fází. Postřikovač je proto nepostradatelný. Stává se však, že nástroj nefunguje správně nebo není možné jej zakoupit. Ne každý to ví, ale postřikovače si můžete vyrobit vlastníma rukama.

Postřikovač pro zahradu: design a konstrukce

Postřikovač je zahradnické nářadí určené k rozprašování přípravků na ochranu rostlin. Včasná a kvalitní aplikace napomáhá k dosažení hodnotné sklizně. Tato jednotka vám umožní:

  • hnojit;
  • Chraňte zahradu před škůdci pomocí minimální ochrany proti škůdcům;
  • provádět preventivní údržbu na venkově.

Tento přístroj vám pomůže vymalovat dům, stačí zředit vápno a nalít roztok do nádoby.

Postřikovač plní svou funkci díky rozdílu tlaku vzduchu a kapaliny v těsně uzavřené nádobě přístroje. Stejný princip funguje i u nejoblíbenějších nástrojů, např. Juke, Stanley.

Vysokotlaký kapalný roztok se řítí k výstupu a po otevření ventilu je pružným potrubím veden do teleskopické konstrukce zakončené stříkací hlavicí. Výsledkem je rozptýlení kapaliny do oblaku, proudu, vějíře nebo kombinace těchto variant.

Existují různé způsoby vyvíjení tlaku na postřikovač. Která možnost je pro zařízení vybrána, závisí na výrobci. Existují výkonné stroje s motorem. Jsou vhodné pro pěstování stromů do výšky 5 až 10 metrů. Existují také ruční postřikovače pro ruční ošetřování záhonů.

Zařízení, která optimalizují výkon motorového kypřiče

Díky velkému množství možností, které jsou na trhu k dispozici, si můžete vybrat přesně to zařízení, které odpovídá vašim potřebám. Existuje několik typů ručních postřikovačů:

  • Pompom. Toto zařízení je vlastně obyčejná pumpa, podobná konstrukci stříkačky nebo hasicího přístroje. Jedná se o plastový válec s rukojetí čerpadla. Ty mají objem až 1-2 litry.
  • Hydraulika. zařízení předpokládá objem nádrže 3 až 12 litrů. Používá se v zahradnictví, zahradnictví a řemeslnictví. Tento postřikovač je vybaven speciálním popruhem pro přenášení. Sprej se aplikuje pomocí dlouhé, tenké trubice. K nádrži je připojen ohebnou hadicí. Zařízení se aktivuje tlačítkem.
  • Batoh. Vybaveno nádrží o objemu 10-20 litrů. Existují dva typy čerpadel: ruční a bateriové. První funguje jako čerpadlo: uvnitř komory je vyvíjen tlak. V druhém typu zařízení se vyrábí pomocí elektrické baterie.
  • Pneumatické. k dispozici jsou ruční i přenosná zařízení. Tlak je vytvářen čerpadlem umístěným ve víku. Přístroje se přednostně používají k dezinfekci velkých ploch.

Postřikovače se dále dělí do následujících skupin

  • 1. Motorizované. Jsou vybaveny benzinovým motorem.
  • 2. Namontováno na. Zařízení se používají jako speciální příslušenství pro traktor. Lze je také připojit k jednonápravovému traktoru nebo minitraktoru.
  • 3. Herbicid. Speciální zařízení, která jsou připojena ke speciálním vozidlům, ošetřují velké plochy.

Pokud je třeba postříkat větší plochy, je k dispozici osobní postřikovač.

Postřikovací zařízení pro zavlažovací práce na venkově

Lidé si často raději postaví vlastní postřikovač pro použití na svých pozemcích. Někteří lidé k tomuto účelu používají smeták, jiní nádobu s rozprašovačem z domácí chemie nebo vysavač. Takové techniky však neumožňují ušetřit peníze za výrobek a dochází k vysoké spotřebě výrobku. V takovém případě existuje několik vynikajících alternativ. Než si však vyrobíte postřikovač vlastníma rukama, musíte pečlivě zvážit, které zařízení je nejvhodnější, a připravit si hrubý výkres.

Zařízení na ochranu rostlin proti škůdcům

K sestavení elektrického zahradního postřikovače vlastníma rukama potřebujete odstředivé čerpadlo. Díky seznamu manipulací je možné jej dodatečně vybavit. Téměř žádné další díly nejsou potřeba.

Pro výkonná čerpadla s kapacitou zachycování vody alespoň 360 litrů za hodinu potřebujete podomácku vyrobený regulátor tlaku. Toho dosáhnete instalací T-kusu (obvykle se používá pro připojení pračky) s uzavíracím kohoutem ve vzdálenosti 0,5 až 1 m od vývodu. Výrobek je veden výstupem zpět do nádrže, čímž se vytvoří „malý okruh“ cirkulace. Tím je zajištěno potřebné chlazení.

K sestavení zařízení potřebujete plastový kanystr na pracovní kapalinu, filtr, který prosévá pevné částice, hadice, teleskopickou „tyč“ 1,1-2,3 m a samotné čerpadlo. Při práci je důležité dodržovat bezpečnostní opatření. Jednotlivé kroky lze předem konzultovat s elektrikářem.

Hadice by měly být připojeny k vývodům a upevněny kovovými sponami. Nádrž by měla být naplněna kapalinou a čerpadlo ponořeno. Kohoutek na koncovce musí být v otevřené poloze. Po zapnutí čerpadla, pokud je funkční, produkt cirkuluje. Nyní můžete spustit zkušební provoz podržením spouště postřikovače a postupným zavíráním ventilu. To by se mělo provádět tak dlouho, dokud nebude k dispozici dostatečný proud postřiku.

K sestavení bateriového postřikovače budete potřebovat vhodnou nádobu. K tomuto účelu je vhodné použít náhradní díl ze starého neopravitelného postřikovače.

Nádržka musí být zcela těsná a vzduchový ventil a sací tyč musí být funkční.

K sestavení zařízení potřebujete také kompresor a dobíjecí baterii (12 V). Vyvrtejte do nádoby otvor, do kterého se následně vloží vsuvka pro automobil. Poté by měl být připojen ke kompresoru. Spára by měla být utěsněna tmelem, aby byla zajištěna její stabilita.

Kompresor pak lze připojit k baterii. Díky vysokému tlaku je postřik obzvláště jemný. Jednou z výhod této akumulátorové jednotky je, že ji lze opravit a vyměnit za nové díly ručně, bez nutnosti odborné pomoci.

Z pumpičky na kolo a plastové láhve

Jedná se o jeden z nejjednodušších způsobů konstrukce postřikovače. Nepotřebujete žádné drahé komponenty, pouze dětskou pumpičku na kolo, ventil, standardní trysku na sprej a samotnou láhev. Potřebujete kleště s jehlovým nosem.

  • 1. Vsuvku je třeba vyříznout ze staré vnitřní trubky a ponechat kruh z gumy, ve kterém je přilepena.
  • 2. Obvod by měl být velký jako mince. Odstraňte těsnicí matici.
  • 3. V láhvi musí být vyvrtán otvor pro dudlík.
  • 4. Pak ji zasuňte dovnitř a pomocí špejlí zasuňte kovovou část do otvoru. Pomocí jehlových kleští vytáhněte vsuvku nahoru.
  • 5. Pryžová část musí být pevně přitisknuta k vnitřku láhve.
  • 6. Poté naneste trochu lepidla mezi vsuvku a strany otvoru.
  • 7. Odřízněte druhý obvod z taru, nasaďte jej na vsuvku a zajistěte maticí.
  • 8. Poté našroubujte hadici čerpadla na vsuvku. Poté naplňte nádrž a zakryjte ji postřikovačem.
  • 9. Čerpadlo by mělo být k láhvi připevněno lepicí páskou. Rukojeť zavřené jednotky by měla být mírně nad hrdlem.

Několikrát pumpujte, dokud stěny nádoby neztuhnou. Jakmile je nádoba těsná jako „láhev od limonády“, měla by se rukojeť přitlačit. Výsledný postřik je úžasný, pokud jde o tlak a rozptyl. Tento přístroj lze použít jak pro okenní parapetní květiny, tak pro zahradní rostliny.

Výhody domácího postřikovače

Moderní zařízení pro postřik ovocných plodin jsou poměrně drahá, ale často nejsou kvalitní. Domácí postřikovače mají mnoho výhod.

  • Náklady na takové zařízení jsou minimální, ale konečným výsledkem je vynikající tlak a jemné rozprašování.
  • Vlastní montáž umožňuje zohlednit výkonnost uživatele a sestavit přístroj v souladu s vlastnostmi osoby, která jej bude používat.
  • V případě poruchy lze komponenty vyměnit levně a bez větší námahy.

Existuje mnoho videonávodů, podle kterých je reálné sestavit i namontovaný postřikovač. Připojením k motorovému kypřiči nebo traktoru získáte samojízdný postřikovač.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS